Magazyn blach

Katalog firmowy
Więcej o korzyściach z automatyzacji przeczytasz w naszym katalogu firmowym
Pobierz Katalog
Katalog branżowy
Więcej o systemach magazynowania w naszym katalogu branżowym
Pobierz Katalog
Certyfikat TUV
Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości – zobacz aktualny ceryfikat ISO
Pobierz certyfikat
Dlaczego warto zainwestować w magazyn blach?
Sprawdzone oszczędności
Magazyn blach jest rozwiązaniem o charakterze uniwersalnym, świadczy o tym możliwość zastosowania magazynu w niemal każdej dziedzinie przemysłu i na każdym etapie produkcji, zaczynając od narzędziowni po halę produkcyjną. System doskonale sprawdza się jako regał do przechowywania arkuszy blach, płyt wiórowych, kartonów, skrzyń, palet czy części oraz jako magazyn buforowy.
  • Oszczędność powierzchni | magazyn blach zajmuje co najmniej o połowę mniej przestrzeni magazynowej niż standardowy rozkład palet na podłodze bądź zwykłym regale.
  • Pełna kontrola stanów magazynowych | system informatyczny zapewnia szybki wgląd w stan magazynowy materiałów. Daje możliwość zlokalizowania artykułów w magazynie, udostępnia różne formy filtrowania szukanego artykułu, gromadzi statystyki dla półek, zapewnia zdalny dostęp do magazynu blach przez przeglądarkę internetową.
  • Modułowa konstrukcja systemu | ułatwia skompletowanie magazynu dostosowanego do wymagań zamawiającego i zapewnia jego rozbudowę w przyszłości.
  • Wzrost bezpieczeństwa | system posiada szereg zabezpieczeń chroniących operatora i nne osoby pracujące w jego otoczeniu oraz zabezpiecza przed uszkodzeniem magazynowany materiał.
Dedykowane rozwiązania
Jedna technologia - wiele możliwości
Twoja fabryka zasługuje na automatyzację
Dowiedz się jakie rozwiązania będą najbardziej optymalne dla Twojego biznesu
Zadzwoń pod numer
+48 91 433 29 62
Polecane
ES Tower Automatyczny magazyn blach
ES Tower Automatyczny magazyn blach
Magazyn blach umożliwia łatwy i szybki dostęp do składowania materiałów, skraca czas dostępu do nich oraz zapewnia redukcję powierzchni składowania.
Zobacz więcej
L-Tower Magazyn dłużyc
L-Tower Magazyn dłużyc
Magazyn dłużyc zapewnia bezpieczne i oszczędne składowanie profili, rur i innych długich towarów.
Zobacz więcej
pixel